W jaki sposób uzyskać odszkodowania? Kraków i Warszawa pozwalają na wiele

Category: Uncategorised Published: Sunday, 25 February 2018 Written by Super User

 

W tak dużych miastach, jak chociażby Kraków lub Warszawa znajduje się bardzo wiele różnego rodzaju kancelarii adwokackich, które specjalizują się między innymi w uzyskiwaniu odszkodowań. Do takich miejsc należy AZZ Kancelaria , gdzie pracuje wiele wysokiej klasy specjalistów.

 

Odszkodowania wynikają zwykle z z różnego rodzaju nieszczęśliwych wypadków, zwykłych zdarzeń losowych, do których w Krakowie dochodzi bardzo często. Roszczenia wynikające z takich wypadków mogą być bardzo różnej wysokości. Czasem są to kwoty rzędu kilkuset złotych, czasem nawet kilkuset tysięcy złotych. W każdym wypadku uzyskanie takiego odszkodowania w Krakowie wymaga pomocy profesjonalisty, jakim może być prawnik.

 

W takiej branży jak właśnie odszkodowania, Kraków pozwala na wybranie najdogodniejszego rozwiązania każdemu. Różnego rodzaju kancelarii adwokackich i prywatnych firm znaleźć można bardzo wiele. Znajdują się one zarówno w centrum, jak i na obrzeżach miasta. Prawnicy w nich pracujący oferują bardzo wiele innych usług.

 

Rodzaj usługi oferowanej przez prawników

Przykładowa cena

Sprawa o odroczenie lub przerwę w wykonywaniu kary

180 zł

Uznanie wypowiedzenia o pracę za bezskuteczne

60 zł

Ustalenie wypadku przy pracy

120 zł

Zabezpieczenie i odrzucenie spadku

60 zł

 

 

Hits: 429

Dzieje się... Sprawdź wydarzenia w swoim mieście!