Organizacja imprezy plenerowej

Category: Uncategorised Published: Monday, 19 March 2018 Written by Super User

 

Dzisiaj bardzo często właściciele większych korporacji chcą raz na jakiś czas zorganizować wydarzenie dla całej firmy. Idealne są w takiej sytuacji imprezy plenerowe. Pomoże w tym działająca w Rzeszowie www.milleniumevents.pl . Oczywiśćie takie imprezy plenerowe to spory koszt. Jednocześnie jeszcze większym problemem jest zorganizowanie imprezy plenerowej.

 

Zwróć uwagę na to o jak wiele elementów trzeba zadbać:

 

Etap organizacji imprezy plenerowej

Koszt

Znalezienie miejsca

Ponad 1000 zł

Catering

Różnie – ok. 30-40 zł na osobę

Fotobudka

Średnio 200 zł za godzinę

Atrakcja typu boxer

200 zł za godzinę

 

A to tylko część możliwych atrakcji jakie mogą być na imprezie plenerowej. Dlatego jeżeli działasz w większym mieście takim jak Rzeszów to poszukaj firmy, która zajmuje się organizacją takich imprez. Nawet jeżeli organizacja imprezy za pośrednictwem takiej firmy będzie droższa, to Ty zyskasz dużo czasu, który będziesz mógł przeznaczyć lepiej.

 

Ponadto często firmy organizujące imprezy plenerowe bardzo często mają różnego rodzaju zniżki na gadżety i inne atrakcje. Dzięki temu koszt organizacji imprezy poprzez taką firmę jest porównywalny z tym jaki Ty sam byś osiągnął. Natomiast Ty zyskujesz dodatkowy czas, który możesz przeznaczyć na ważniejsze i bardziej produktywne zajęcia. Warto pamiętać o tym i po prostu korzystać z usług firm zewnętrznych.

 

Hits: 442

Dzieje się... Sprawdź wydarzenia w swoim mieście!