Zaginęłą Monika Kobyłka

Cały czas trwają poszukiwania zaginionej Moniki Kobyłki. Dziewczyna wyszła z domu w ubiegłą sobotę i do chwili obecnej nie powróciła. Monika Kobyłka - ma niespełna 15 lat, jest mieszkanką miejscowości Wola Gałecka w gminie Rusinów, powiat przysuski.
Zaginiona ma 168 centymetrów wzrostu, waga około 50 kilogramów, szczupłej budowy ciała, oczy niebieskie, włosy długie koloru rudego. Ostatni raz ubrana była w koszulkę koloru białego z czarnym napisem i czerwonym sercem z przodu, krótkie spodenki jeans koloru niebieskiego, buty beżowe z cekinami.
Decyzją Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Policji wyznaczono nagrodę w wysokości 5 tysięcy złotych za przekazanie informacji, która przyczyni się do wskazania miejsca pobytu zaginionej – mówi podkomisarz Alicja Śledziona.

Od momentu zgłoszenia w czynności poszukiwawcze zaangażowanych jest, oprócz policjantów wiele innych osób. W pierwszej kolejności sprawdzono bliższą i dalszą okolicę, przy użyciu między innymi psów tropiących. Teren sprawdzono także z policyjnego śmigłowca. W czynności intensywnie zaangażowani są także policjanci operacyjni, którzy weryfikują każdą informację.

współpraca